Ruošiamės permainoms!

Dėkoju už pasitikėjimą visiems devyniolikai skyrių ir jų nariams, kurie iškėlė mano kandidatūrą į LSDP pirmininkus. Ačiū ir tiems, kas balsavo už mane kituose skyriuose. Sulaukiu daug skambučių ir palaikymo laiškų iš visos Lietuvos. Jūsų pasitikėjimas ir palaikymas įkvepia mane dideliems darbams!

Taip jau nutiko, kad kandidatų į pirmininkus iškėlimas sutapo su mano darbo Vyriausybėje pradžia, todėl dėl užgriuvusios darbų gausos nespėjau aplankyti daugelio skyrių ir gyvai pristatyti savęs bei savo idėjų partijos bičiuliams. Pažadu šią situaciją ištaisyti – šiemet asmeniškai aplankysiu kiekvieną iš šešiasdešimties skyrių.

Noriu tikėti, kad į LSDP pirmininkus iškelti kandidatai (Zigmantas Balčytis, Vilija Blinkevičiūtė, Gintautas Paluckas, Andrius Palionis, Julius Sabatauskas, Kristina Miškinienė, Mindaugas Bastys, Algirdas Sysas, Mantas Varaška, Artūras Skardžius) palaikys mano siūlymą organizuoti ne tik nacionalinius kandidatų debatus, kurie bus transliuojami viešai, bet ir surengti seriją debatų apskričių centruose, susitikimuose su profesinėmis sąjungomis ir akademine bendruomene.

Atviras dialogas su mūsų partijos nariais, šalininkais ir kairiųjų pažiūrų piliečiais, profesinėmis sąjungomis, akademine bendruomene ir nevyriausybinėmis organizacijomis – tai yra raktas, atversiantis duris tikriesiems socialdemokratų pokyčiams. Kviečiu apie tai diskutuoti. Drąsiai ir nieko nebijant. Taip, kaip tai daro socialdemokratai visame pasaulyje!

15min. lt nuotr.

2017 vasario 8